רנה לפידות | תהליך פינוי בינוי
15154
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15154,page-child,parent-pageid-14889,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.3,vc_responsive
 

תהליך פינוי בינוי

תהליך פינוי בינוי / רנה לפידות עורכי דין

במידה והחלטתם בבניין להתחיל לבקש אישור לתהליך פינוי בינוי ובניית בניין חדש במקום הבניין שבו נמצאות הדירות שלכם, חשוב בטרם פתיחת התהליך לפנות לעורך דין המומחה בתחום הפינוי בינוי.
עורך דין מתחום הפינוי בינוי ידע לשמור על זכויותיכם כבר מתחילת התהליך כדי שהיזם שתבחרו עבור הפרויקט יתן לכם את כל מה שמגיע לכם ולא תכנסו לחובות עקב הוצאות שלא ציפיתם להם.

בתהליך המשא ומתן מול היזם חשוב לוודא שאתם מקבלים דירה יותר מורחבת שיש בה לפחות עוד חדר נוסף + ממ"ד, כדי במהלך המשא ומתן לסגור גם על תוספות של מרפסות גינה וחניות לבנין ומעלית בכל מקרה היזם מחויב לספק בהתאם להנחיות של העירייה.
לאחר תיאום עם עורך דין פינוי בינוי הגיע העת לבחור את היזם אשר יגיש בקשה עבור פרויקט הפינוי בינוי מול הרשויות.
עורך דין פינוי בינוי ישתתף במשא ומתן בינכם לבין היזם וינסח לאחר מכן חוזה בהתאם.
רק עורך דין מנוסה ידע לכלול את כל הפרטים כדי שלא יהיו הפתעות בלתי רצויות.
צריך לדוגמא לבדוק אופציה לפטור ממס שבח, לבדוק מי משלם את המיסים עבור הבניה, כמה קומות היזם מקבל, מה גודל החדרים, אילו חומרים הוא מספק כדי להבטיח שרמת הגימור של הבניין תהיה לשביעות רצונכם והיזם לא יבחר בחומרים הזולים ביותר.
יש פרטים רבים שחשוב לסכם כולל לו"ז לעבודה כדי שלא יובטח בע"פ שהפרויקט יסתיים לאחר שנה ומאחר וזה לא מצוין בחוזה היזם ימשוך את הפרויקט במשך שנתיים.
בחוזה צריך להחתים את היזם שבמידה הפרויקט מתעכב הוא משלם פיצויים לפי הסכום שנקבע.
אלה הסיבות העיקריות לכך שמומלץ לבחור עורך דין המתמחה בתחום הפינוי בינוי כבר מההתחלה וכך תזכו לליווי משפטי צמוד מרגע קבלת ההחלטה ועד תום הביצוע.

עורכת הדין רנה לפידות ליוותה פרויקטים רבים בתחום הפינוי בינוי ויודעת לנהל משא ומתן ולנסח חוזה כך שתוכלו להיות רגועים ותדעו שיש מי שדואג לכם מהפרטים הקטנים עד הפרטים הגדולים.
ניתן לפנות אלינו לייעוץ או בכל שאלה לטלפון 03-6935310

אנו מחזיקים במהדורה דיגיטלית לצפיה נוחה של תכני האתר, ממש כמו בחוברת.