רנה לפידות | גובה תשלומי ארנונה
15205
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15205,page-child,parent-pageid-14889,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.3,vc_responsive
 

גובה תשלומי ארנונה

עורך דין ארנונה/רנה לפידות משרד עורכי דין

העיריות רשאיות מבחינת החוק להוציא לתושבים הגרים בשטחה תשלומי ארנונה ע"פ חישוב המיסים שהם מחליטות עליו.
הסכום של הארנונה לא משתנה רק לפי גודל המבנה אלא גם לפי האזור בעיר, סוגי המבנה השונים וקיימים גם הבדלים משמעותיים בין עיר אחת לעיר אחרת גם אם הן מאוד קרובות אחת לשניה, לעיתים קיימים הבדלים של עשרות אחוזים בין מבנים שבמרחק הליכה זה מזה מאחר ותשלומי המיסים נקבעים ע"פ קריטריונים רבים.

לאזרח המקבל את תשלום הארנונה נראה תמיד שחייבים לשלם את הסכום ולא ניתן לשנותו.
אך לא כך הדבר, ניתן לבוא במשא ומתן לגבי תשלומי הארנונה שמקבלים ולא לראותם כגזרה משמיים, כמובן כל עוד יש סיבה מוצדקת לחשוב שהסכומים גבוהים מידי ובמידה וגורמים אחרים משלמים פחות ארנונה מסיבה שלא ניראת לעין.
עורך דין המטפל בארנונה יכול במקרים מסוימים לייצג את משלם הארנונה מול העירייה ולשנות את הסכום שהעירייה או הרשות המקומית דרשה ממנו לשלם.
ישנם לא מעט מקרים שתשלומי הארנונה גבוהים מידי וניתן לשנותם.

עורך דין ארנונה מייצג את האזרח בין הוא עסקי או פרטי ואת העירייה במצבים כאלה שקיימת מחלוקת לגבי גובה הארנונה.
לא כל עורך דין יכול לייצג בנושאי ארנונה, עורך הדין חייב להיות בעל ידע בנושא על מנת לייצג בצורה טובה בנושא זה.
במידה וקבלתם תשלום ארנונה בסכום הנראה לכם מוגזם חשוב לזכור שלא חייבים להשלים עם הסכום שהתקבל אלא כדאי לשכור עורך דין המבין בארנונה שיכול לבחון את המקרה, לבצע סקר שוק ולהחליט אם כדאי לפנות לעירייה בנדון ולבקש להפחית את סכום הארנונה.

או לחלופין במידה ואתם מייצגים רשות מקומית או עירייה אשר אחד מאזרחיה או אנשי עסקים במבנים מתחומה תבעו אותה בנושא ארנונה, עורכת דין רנה לפידות היא הכתובת הנכונה במקרה כזה.
עורכת דין רנה לפידות היא בעלת ניסיון של מעל 20 שנים, יש לה ידע רב בהבנת הרשויות המקומיות ובכל תחום השלטון המקומי והציבורי.
עורכת הדין מלווה שנים רבות עיריות, רשויות מקומיות ואזרחים במשפטים ומחלקות בנושא תשלומי הארנונה.

אנו מחזיקים במהדורה דיגיטלית לצפיה נוחה של תכני האתר, ממש כמו בחוברת.