רנה לפידות | תמ"א 38 – כל המידע
15130
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15130,page-child,parent-pageid-14889,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.3,vc_responsive
 

תמ"א 38 – כל המידע

תמ"א 38/רנה לפידות עורכי דין

החלטת דיירי הבניין שאתם מעוניינים לבצע בבניין תהליך תמ"א 38 ? פנה אליכם יזם והציע לבצע תמ"א 38 בבניין?
בתור התחלה חשוב לזכור שמדובר בתהליך ארוך וכדי שהתהליך לא יהפוך לטראומתי ויעלה לכם הרבה יותר ממה שהתכוונתם, הצעד החשוב הראשון לשכור עורך דין המבין וליווה תהליכי תמ"א 38.

ולמה זה כל כך חשוב לשכור עורך דין המבין בתמ"א 38?
היזם שאתם עובדים מולו יכול להתברר כלא מקצועי ולא הייתם רוצים לעבוד אצל יזם שלא ביצע תמ"א בימי חייו, מצד שני האינטרנט של היזם להרויח כמה שיותר ומאחר והוא מנוסה ואתם לא, אין דבר יותר חשוב מאשר לשכור עורך דין אשר יעמוד על זכויותיכם וישיג לכם את ההצעה הכי טובה.
במסגרת המשא ומתן מול היזם עורך דין מנוסה ידע להשיג לכם את התנאים הטובים ביותר, את רמת הגימור הגבוהה ביותר, מס' חניות גדול, מרפסת ומעלית מרשימים, לו"ז הגיוני ומותאם מראש, אחריות לתשלום מיסים על היזם ולא על חשבונכם ועוד רשימה ארוכה של נושאים שהיזם ישמח לעגל בהם פינות אלא אם ינהל מולו את ההסכם עורך דין מנוסה.
כחלק מתהליך העבודה עורך הדין המטפל בתמ"א 38 ינסח חוזה מפורט וברור הכולל את כל הסעיפים שסוכמו מול היזם, במידה ויש בבניין דיירים סרבניים לתהליך, עורך הדין יוכל גם לגשר מול הדיירים הללו.
תהליך תמ"א 38 הוא תהליך משמח שבסופו הנכס שלכם יהיה שווה יותר, הדירה תהיה גדולה יותר ותוכלו להנות מבניין משופץ עם מעלית וחניה לכל שכן.
אך זכרו שהתהליך עלול להיות גם מורט עצבים, יקר ובלתי נגמר במידה ולא תעמדו על זכויותיכם ולכן כשבוחרים עורך דין במקרה הזה, מאוד חשוב שהעורך דין יהיה מאוד מנוסה בתהליכים מהסוג הזה תוכלו לעבור את תהליך התמ"א 38 בקלות וברוע והכי חשוב בידיעה שיש מישהו שאפשר לסמוך עליו אשר מבצע את כל העבודה עבורכם.
עורכת דין רנה לפידות ליוותה תהליכי תמ"א 38 רבים ומגוונים בכל רחבי הארץ ובעל יכול ללוות את התהליך על הצד הטוב ביותר.
ניתן לקבוע פגישת יעוץ דרך תיבת הצור קשר באתר.
שיהיה לכם תהליך תמ"א 38 מוצלח.

אנו מחזיקים במהדורה דיגיטלית לצפיה נוחה של תכני האתר, ממש כמו בחוברת.